Çin Prenses Kızlar Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 3.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Lone Mobile
Çin Prenses Kızlar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları hatta tutkunu olacakları eğlenceli bir giydirme oyununa sahip olmasını sağlayabili

Çin Prenses Kızlar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları hatta tutkunu olacakları eğlenceli bir giydirme oyununa sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Çin Prenses Kızlar Oyunları oyununda kızlarınız Çin' in en güzel prensesinin, krallıklarının yıl dönümü kutlamaları için düzenlenen özel balo için hazırlanmasını sağlayacaklar. O, bu baloda çok şık olmalı, çünkü o bu krallığın en güzel prensesi.

Menüde bulunan birbirinden şık ve Çin' in yöresel kıyafetleri olan prenseslere özel olarak hazırlanmış kıyafetleri tek tek inceleyecek ve içlerinden en çok beğendiğini seçip güzel prensese giydirecekler. Sonra da onu menüdeki değerli takılar ve gösterişli aksesuarlar ile süsleyecekler. Son olarak da ona prenseslere yakışır bir saç modeli uygulayacak ve onun balo için en göz alıcı şekilde hazırlanmasının sağlayacaklar. Süslü kızlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Çin Prenses Kızlar Oyunları indir